Alüminyum Doğrama Sistemleri

Exen Yapı Alüminyum doğrama sistemleri faaliyetlerine başladığı dönemden itibaren, tüm çalışanları ile birlikte sektörü ve sektörün ihtiyaçlarını tanımaya çalışmış, özellikle dünyada gelişen teknoloji ve yenilikleri takip ederek her zaman işini bir adım öteye taşımayı başarmıştır. Bu başarıyı gerçekleştirmiş olduğu dış cephe projelerini sorunsuz ve anahtar teslim bitirmek suretiyle devam ettirmektedir.

Alüminyum dış cephe kaplamaları konusunda günümüzde teknolojik gelişmelerin de yaşanması ile beraber farklı modeller ortaya çıkıyor. Dış cephe kaplama mevzusunda en oldukca tercih gören alüminyum dış cephe ürünleri, evlerde, ofislerde, iş merkezlerinde ve avm’lerde olmak üzere birbirinden farklı yerde kulanılığını görmekteyiz.

Alüminyum Giydirme Cephe Neden Tercih Edilmektedir?

Binaların tasarımında tercih edilen alüminyum giydirmeler yüksek dayanıklılık ve hafiflik özellikleri sayesinde de geniş alanda kullanım imkânı sunmaktadır.
Zehirleyici olmaması, düşük yoğunlukta olması, kolayca işlenebilmesi, yüksek korozyon özelliğine haiz olması şeklinde özellikleri alüminyumdaki oksit tabakasının koruyucu olmasından meydana gelmektedir.

Giydirme cephede alüminyum seçiminin oldukca fazla olmasında bu maddenin oldukca ucuz olması da etkendir. Ultraviyole ışınlara karşı yüksek tutuculuğu, uzun ömürlü olması, her renkte sunulabilmesi, doğaya karşı zararsız olması, birçok değişik alanda kullanıma uygun olması şeklinde avantajları yardımıyla oldukca fazla tercih edilen alüminyum giydirme cepheler için kullanılmaktadır.

Son yıllarda inşaatı artan gökdelenlerin, yüksek kattan oluşan apartmanların dış cephesinde çoğunlukla görmeye başladığımız camlı alüminyum kaplama sistemlerinin kullanımı, yapı cephesini en iyi şekilde korurken, hem de enerji verimliliğine de katkı yapmasından dolayı yaygınlaşmaktadır.
İnşaat sektöründe giydirme cephe sistemleri şeklinde güzel duyu görünüm kazandıran, ucuza mal edilebilen ve kolayca monte edilebilen sistemlerin kullanımı artmıştır. Binaların statik yapısı ve güzel duyu görünümünü sağlamak için giydirme cephe sistemler yirmi senedir artarak devam eden bir uygulamadır. Bu yüzden bu özelliklerin bir arada bulunmuş olduğu alüminyum dış cephe sistemlerinde fazlaca tercih edilmektedir.

Yapı şirketleri tarafınca maliyeti ve işçiliği öteki sistemlere gore uygun olduğundan alüminyum giydirme cephe sistemleri daima önerilmektedir.
Exen Yapı Alüminyum doğrama sistemleri öteki etkinlik alanları ise PVC Doğrama, Kış bahçesi, Katlanır cam balkon sistemleri, alüminyum cephe giydirme, alüminyum doğrama, otomatik geçiş sistemleri, küpeşte, ısıcam, cam kapı, otomatik kepenk şeklinde ürün çeşitlerimiz ile İstanbul bölgesindeki müşterilerimize hususi fiyat avantajları ile hizmet vermekteyiz. Alüminyum dış cephe mevzusundaki tüm sorularınıza cevap bulabilmek için hemen iletişim sayfamızdaki bilgilerden veya 0 542 479 95 06 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Alüminyum cephe giydirme

Ek olarak internette bizleri şu kelimelerde arama yaparak bulabilirsiniz; Alüminyum doğrama sistemleri, alüminyum profil, alüminyum levha, aluminyum doğrama, alüminyum doğrama m2 tutarları, alüminyum doğrama firmaları, alüminyum sürme doğrama, c60 alüminyum doğrama, alüminyum doğrama kapı tutarları, aldoks alüminyum doğrama, katlanır alüminyum doğrama, alüminyum doğrama çeşitleri, sürme alüminyum doğrama, aldoks alüminyum profil özellikleri, sistem serisi alüminyum doğrama, avcılar alüminyum doğrama, bahçelievler alüminyum doğrama, florya alüminyum doğrama, bakırköy alüminyum doğrama, fatih alüminyum doğrama, zeytinburnu alüminyum doğrama, başakşehir alüminyum doğrama, küçükçekmece alüminyum doğrama, beylikdüzü alüminyum doğrama, silivri alüminyum doğrama, büyükçekmece alüminyum doğrama, halkalı alüminyum doğrama, bağcılar alüminyum doğrama, güngören alüminyum doğrama.