Sürme Cam Kapı Sistemleri

Paslanmaz Cam Aksesuarları, gün ışığından olabildiğince yararlanan, aydınlık alanlar yapabilmek için tavsiye edilen paslanmaz sürme cam kapı sistemleri, ferahlık duygusunu da güçlendiriyor.

Modern ya da klasik, her tarzda iç mekan tasarımına uyum sağlayan sürme cam kapı sistemleri, saydam olması sebebiyle ışığı geçirme özelliğine sahip olduğu için kurumsal binalarda, ofislerde ya da çağdaş yaşam alanlarında daha rahat ve aydınlık mekanlar için tercih edilmektedir. Özenle çizilmiş projeleriniz içinde aydınlıkla ilgili çekilen sıkıntının çözümü konusunda tasarımcılara  sürme cam  kapı sistemleri inanılmaz keyifli ve konforlu seçenekler sunuyor. Modern yapılarınızda estetik açıdan siz kıymetli tüketicilerimize üstün kalite standartlarında 304 paslanmazdan üretilen cam sürgülü sistemleri standart ahşap kapıların tam tersine mekanlar da ileri geri çalışma prensibinin aksine kapıya paralel olarak yana doğru hareket ederek açılması sıkışık alanlarda ferah bir ortama olanak sağlar. Standart yana açılan kapılar bazen oda dekorasyonunuza uymayabilir ya da yana açılacak kadar alanınınız olmayabilir. “Sürme cam kapı”, bu noktada isteğinize cevap verebilir.

Sürme cam kapıların en büyük avantajı yana kayarak açılması sayesinde fazla yer kaplamazlar ve açılıp kapanması mekanizmaları sayesinde daha kolay olur. Görünüş olarak ise çok dekoratiftirler. Cam, ahşap malzemeden yapılabilirler. Sürme cam kapı banyo, giyinme odası, salon, kapalı balkon gibi alanlarda kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için ve ayrıntılı fikir edinmek için sitemizde bulunan cam sürgülü sistemlerini inceleyebilirsiniz. Sürme cam kapılar modern ve şık tasarımlarıyla, klasik kapılardan ziyade dekorasyonda dekoratif farklılık isteyenler için alternatif bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Genelde yana açılan kapılarda, dekorasyona uyumsuzluk ya da yana açılacak şekilde yeterli bir alanın olmaması gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Bu durumda sürgülü cam kapı tasarımları tercih edilmelidir. Sürgülü kapılar yana kayarak açılmalarından dolayı fazla yer kaplamazlar ve açılıp kapanmaları mekanizmaları sayesinde daha rahat olur. Ev dekorasyonunda sürgülü kapılar tercih ediliyorsa evi daha modern gösterebilecek sürgülü cam kapı modelleri kullanılabilir. Balkon alanı dahil olmak üzere hemen hemen her alanda sürme cam kapılar kullanılabilir.

Modern Sürme Cam Kapı Modelleri sizin için oldukça dikkat çekici tasarım haline gelebilir istediğiniz resmi isterseniz kendi resminizi bile bu kapı modelleri üzerine işletebilirsiniz. Tamamen size özel kapı modelinin tasarlandığı sürgülü cam kapı modellerinin şeffaf hali bile oldukça dikkat çekici aslında. Evinizde ütü odanız veya çamaşır odanız veya giyim odanız sürgülü cam kapı modellerini kullanmak için oldukça güzel bir ürün .Hem ev dekorasyonunuzda çok modern bir hava yaratıp hem de evinizin dekorasyonuna farklı bir hava katabilirsiniz . Spor bir ev dekorasyon tarzınız var ise siz de sade tek veya iki renkli sürgülü cam kapı modeli örnekleri kullanabilirsiniz.

Canlı Destek
1
Canlı Destek
Ürün ve Hizmetlerimiz İle Alakalı Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşabilirsiniz
Şimdi Ara