YALITIMLI SERİLER

Isı yalıtımlı alüminyum doğrama; yapının dış cephe kısmında ısı yalıtımından daha fazla yararlanma amacı taşınan durumlarda sıklıkla tercih edilir. Hafif olması avantaj sayılabilir. Dayanıklı olması ise onu vazgeçilmez yapar.

Isı yalıtımlı Alüminyum doğrama profilleri PVC yalıtım köprüsü kullanılarak 3 odalı sistem haline getirilir. Doğrama düzlem alanının proje ölçülerine göre belirlendiği ve değişkenlik gösterir. Yüzey ebatlarını da dar, orta ve geniş seri olarak çeşitlendirebiliriz. Isı yalıtımlı alüminyum doğrama bina dış yüzeylerinde kullanılacak olan kapı ve pencere sistemleri için gereklidir.

Yalıtımlı Alüminyum Doğrama için renk konusunda sınır yoktur, estetik kaygınızın olduğu projeler için istenilen RAL Koduna uygun üretim yapılmaktadır. Kasa ve kanat profillerinde, ısı ve su yalıtımı amaçlı kullanılan fitillerin tamamı EPDM bazlıdır. Tüm açılır sistemlerin yapılması mümkündür.

Bu ürünün montaj aşaması iki türlü yapılabilir. Birincisi kör kasalı montajdır. Bu montaj şeklinde kör kasalar terazisinde monte edilmelidir. Terazisinde olmayan kör kasalara doğrama montajı yapıldığında açılır kanatların kapanma sorunu ortaya çıkar. Diğer bir sistemde duvara monte sistemidir. Alüminyum doğrama duvar elemanına uygun vidalama sistemi ile montaj yapılır. Bu sistemin sağlıklı olabilmesi için duvarın düzgün olması önemlidir.

Canlı Destek
1
Canlı Destek
Ürün ve Hizmetlerimiz İle Alakalı Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşabilirsiniz
Şimdi Ara