AKORDEON SERİ

Katlanır Pencere PVC akordeon seri; kapı Sistemleri teras, balkon ve bahçelere açılan geniş açıklıklarda tercih edilirler. Katlanır pencere sistemleri 6mt’ye kadar olan pencere açıklıklarında rahatlıkla kullanılabilir. Kanat genişlikleri ise 90 cm’ye kadar yapılabilmektedir.

Kanatlarda tek açılım yada çift açılım sistemleri tercih edilebilir. PVC Pencerenin genişlik ve yükseklik ölçüsüne göre kanatlar sağ, sol yada her iki tarafa aynı anda toplanılabilmektedir. Böylece, katlanır akordeon kapı sistemleri manzaranızı kapatmadan uzun yıllar boyunca yüksek konforlu çözümler üretir.

akordeon-pvc-seri

 

Katlanır akordeon kapılarda kullanılan PVC Profillerin üzerinde bulunan contalar ve sistem için özel tasarlanmış menteşeler sayesinde mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlanmaktadır. Katlanır akordeon pencere sistemlerinde 20mm, 24 mm çift cam yada 32 mm  üç cam sistemleri kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra jaluzili cam kullanımı da mümkündür.

Katlanır akordeon kapı pencere sistemleri için özel olarak tasarlanmış araba ve raylar sayesinde kanatlar kolay bir şekilde açılıp kapanabilmektedir. Kullanımları çok kolay ve pratiktir.

Canlı Destek
1
Canlı Destek
Ürün ve Hizmetlerimiz İle Alakalı Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşabilirsiniz
Şimdi Ara