ALÜMİNYUM DOĞRAMA

Alüminyum Doğrama Sistemleri özel malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. İnsan sağlığı için doğal malzemeler kullanılarak yapılır. Genellikle pencere ve kapı yapımı daha yaygındır. Bu ürünlerin hiç biri dışarıdaki soğuk havayı evin içerisine geçirmez. Ayrıca bu ürünlerin en güzel özelliği de ısı yalıtımlı olmasıdır.

Öncelikle malzemeleri özel olarak kullanılarak yapılan alüminyum doğrama sistemleri yapılı ürünler oldukça hafif ve kullanışlı ürünlerdir. Örneğin, pvc yapılı ürünlerin ağır olmasından dolayı çoğu kişi hafif olmasından yanadır. Bu nedenle önceki yıllarda yapılan pvc cam balkonlar, kapılar ve pencereler tekrar kişiler tarafından değiştirilerek alüminyum doğramaya dönüyor. Bu nedenle çoğu kişi gözü kapalı bu ürünleri tercih ediyor. Eğer cam balkon, kapı veya pencere yaptıracaksanız ölçülerini bire bir aynı olacak şekilde ölçerek ürünlerinizi yaptırmalısınız. Çünkü milimetre’nin bile bu durumda önemi vardır. Eğer ölçülerinizi tam veremezseniz ufak hatalar oluşabilir. Siz ölçü alamazsanız usta kişilerden yardım isteyebilirsiniz. Bu yüzden doğru ölçüler ile yola çıkarsanız uzun yıllar sağlıklı bir şekilde tüm bu ürünleri kullanabilirsiniz. Bu konuda Exen Yapı‘nın deneyimli kadrosundan destek alabilirsiniz.

ÖRNEK PROJELER

Alüminyum doğrama alanında yaptığımız yalıtımlı seriler, sistem serileri, c60 serileri, aldoks seriler, sürme seriler, akordeon seri örneklerine aşağıdan bakabilirsiniz.
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

ALÜMİNYUM DOĞRAMA KAPI VE PENCERE SİSTEMLERİ

Alüminyum kapı ve alüminyum pencere, başta apartman girişleri, dükkanlar, ofisler, iş yerleri ve balkonlar olmak üzere pek çok yaşam alanında sıklıkla kullanılmaktadır. Alüminyum kapı modelleri pek çok farklı tasarım ve tarz ile karşımıza çıkar. Alüminyum pencere modelleri de aynı şekilde farklı tarz ve zevklere hitap edecek şekilde tasarlanır ve uygulanır. Piyasada bulunan alüminyum kapı pencere doğrama çeşitleri farklı dekorasyon tarzlarına uyum sağlayacak şekilde çeşitlilik ve farklılık gösterebilir.

Alüminyum kapı pencere çeşitleri beraberinde farklı fiyat skalalarını da getirmektedir. Alüminyum kapı pencere fiyatları tarz, marka, model ve her şeyden önemlisi ölçü ve metre kare bilgilerine göre değişkenlik göstermektedir.

Örnek verecek olursak;

  • Kasa Derinliği : 55 mm
  •  Kanat Derinliği : 65 mm
  •  Profil Et Kalınlığı : 1.4 / 1.8 / 2 mm
  •  Max Cam Kalınlığı : 36 mm
Canlı Destek
1
Canlı Destek
Ürün ve Hizmetlerimiz İle Alakalı Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşabilirsiniz
Şimdi Ara