JALUZİLİ CAMLAR

Cam-jaluzi-Sistemleri-2-scaled

Jaluzili camlar, çok çeşitli renk skalasına sahip olup, ayarlanabilir olan yatay jaluzilerin Isıcam arasına konularak üretimi yapılmaktadır. Farklı cam kombinasyonları ile üretilebilen jaluzili cam içi çeşitleri de bulunmaktadır. Jaluzili camlar manuel ya da uzaktan kumandalı olarak kullanıcılar tarafından çok pratik biçimde kontrol edilebildiği için denetim altında tutmak da çok kolay olmaktadır. Bu cam modelleri gerek ısıtma ve gerekse de soğutma masraflarında tasarruf edilmesini sağlamaktadır. Etkili güneş ışığı engelleme sistemiyle ışık kontrolü sağladığı gibi, ses yalıtımına karşı yardımcı, bütün nitelikli camlarla uyum sağlama özelliği, temizlik, bakım ve de tamir gerektirmeme özelliği, renk atma ve üretim hatalarına karşı her zaman garanti sağlamaktadır.

Günümüzde piyasada pek çok çeşitte jaluzili cam modelleri yer almaktadır. Bunlardan en başlıcaları ise; sürme sistem jaluzili, motorlu ve kumandalı olan jaluzili, mıknatıslı sistem, milli sistem, butonlu sisteme sahip olan jaluzili ve plise sistem olarak pek çok modelleri yer almaktadır. Dilediğiniz modeli evinize, iş yerinize ve daha pek çok ortamlara uygulatabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, sürme doğramalarda sistemin ince olmasından kaynaklı olarak doğramaya takılmadan pratik biçimde çalışabilmektedir. Mıknatıslı sistemde ise iki farklı cam plakası arasına koyulan jaluzi sistemi, başka jaluzilerden değişik olarak kirlenme bozulma ve onarım gibi durumlardan kurtularak daha basit olan bir kullanım imkânı sunmaktadır.

Kullanım ortamları olarak jaluzili cam okul, işyeri, laboratuar, bankalar, hastane gibi binaların dış cephe ve iç bölme mekanlarında kullanılabilir.

 

Canlı Destek
1
Canlı Destek
Ürün ve Hizmetlerimiz İle Alakalı Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşabilirsiniz
Şimdi Ara