KURTKÖY FOTOSEL KAPI

Fotoselli Cam Kapı, bir ray üzerinde kayarak ilerleyen, üzerinde bulunan sensörler vasıtasıyla, otomatik açılıp kapanabilen seksiyonel kapı çeşididir.. Fotoselli cam kapı çift yöne açılan kanatlardan oluşur. Otomatik cam kapı modellerinden olan fotoselli kapı detayı ve ölçüleri teknik özellikler bölümünden ulaşabilirsiniz.  Tekin Yapı Cam  sistemleri, fotoselli cam kapı modelleri ile mekanlarının güneş ışığından bolca yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Ürettiğimiz cam kapı sistemleri TSE ve EN belgeleri ve sertifikalarına sahiptir.

Fotoselli cam kapı sistemleri ile ofis, işyeri, mağaza, restoran ve benzeri çalışma alanlarınızın ısı dengesini rahatlıkla koruyabilirsiniz. Giriş ve çıkışları kolaylıkla sağlamak için üretilmiş otomatik cam kapı sistemlerimiz, uzun ömürlü ve estetik bir yapıya sahiptir. Fotoselli kapı fiyatları İstanbul merkezli firmamızdan iletişime geçerek öğrenebilirsiniz

ÖRNEK ÇALIŞMALAR

FOTOSEL KAPI

Dükkanınızı, işyerinizin kapısını sabah açacaksınız Otomatik Fotoselli Kapı bozukluk yaptı ya da akşam kapatacaksınız, kumandaya basıyorsunuz Otomatik Kapı açılmıyor, kapanmıyor ne yapmam gerekli..? Derhal kumandanın pilini ilk olarak muayene edelim, komuta pilini yedeğiyle değiştirin, ardından efor kaynağınız başka bir deyişle UPS yok ise elektrik kesintisi olup olmadığını muayene ünitesinden şalter atıp atmadığını muayene ediniz.

Elektrik geliyor ama yinede çalışmazsa ya Manuel kilidi kilitleyerek kapatın yada Otomatik kepenk kapatarak yada otomatik Fotoselli Kapı Tamiri Servisi olarak bizi ararsanız, Firmamızın İSO 9001 Yetki vesikalı sertifikalı eksper takımı size ön takviye bilgisi verir, ama çalıştırmayı başaramazsınız servis kaydınızı oluşturup size bölgenizdeki Seyyar Mobil Servis ekibimizi Otomatik Kepenk, Panjur, Fotoselli Kapı Onarım, Seksiyonel Kapı, Bahçe Kapısı 7/24 Acil Servis Bakım Tamir Servisleri günün her zamanında yönlendirerek vakit kazanmanızı sağlar, derhal size ulaşıp arızanızı garantili yedek parçayla makul ucuz ücrete Otomatik Fotoselli Kapı tamiri bakım onarımını servis hizmetinizi almış bulunursuzunuz.

Neden sertifikalı ustalarla çalışmalıyım?, İşini bilen sertifikalı usta süratli net analiz eder yaparak makul ucuz ücrete Otomatik Fotoselli Kapı Tamiri sağlamış olur.

Bu nedenle Otomatik Kepenk, Panjur, Fotoselli,Seksiyonel, Bahçe Kapı Onarım Servislerinden lütfen İSO 9001 Sertifika Yetki vesika no sunu isteyerek muayene faktörüz menfaatiniz ve mağdur olmamanız için en tabii hakkınızdır.

ayrıntılı malumat alabilmek dilerseniz site linklerine tıklayarak henüz detaylı malumat ve takviye alabilirsiniz.

Canlı Destek
1
Canlı Destek
Ürün ve Hizmetlerimiz İle Alakalı Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşabilirsiniz
Şimdi Ara